O firmě PRODUCTION 24 s.r.o.

Firma PRODUCTION 24 s.r.o. v roce 2016 oslavila 10 let na trhu. Vznikla transformací z občanského sdružení PRO REAL MEDIA a jejím hlavním posláním byla vždy strojní výšivka a zdobení textilu. Díky našim zákazníkům jsme dnes již velkým hráčem v této oblasti a naše působení v celé české i slovenské republice dokazuje, že naši práci děláme dobře. 

Hlavní činností je prodej vyšívacích technologií a s tím spojený servis a dodávky spotřebních materiálů. Naše stroje najdete v různých oborech a to u výrobců bot, automobilovém průmyslu, reklamních agenturách, ale i u malých živnostníků, kteří mají strojní vyšívání jako přivýdělky nebo hlavní činnost svého podnikání. Jsme hrdí na velkou uživatelskou základnu strojů RICOMA v česku i slovensku a stále přibývající počet prodaných technologií svědčí o kvalitě a dostupnosti technologií od nás.

Zastupujeme světové značky a snažíme se věnovat velký důraz na kvalitní technickou podporu a servis, který bereme jako závazek a nedílnou součást našeho vztahu se zákazníkem.